Choď na obsah Choď na menu
 


Volám sa Lucia a pochádzam zo Slovenska. Latinsko-americká hudba mi je veľmi blízka už od malička. Pri jej počúvaní som rada snívala a vychutnávala si jej čaro. Texty mojich obľúbených piesní som si spievala spolu s ich interprétmi. Salsu som spoznala vo chvíli, kedy som ju videla v rôznych tanečných filmoch. Základný krok som sa preto naučila z televízie. Nikdy by som si nemyslela, že sa ju v budúcnosti budem môcť učiť i profesionálne. Vstúpila som tým do sveta, v ktorom človek dokáže vyjadriť svoje pocity tým najkrajším spôsobom-tancom. Okrem salsy som spoznala aj iné tance, ktoré som si hneď obľúbila.

Na našej ceste životom stretávame mnohých ľudí, neobyčajných svojím spôsobom. Každé stretnutie má svoj význam. Svojím životom ovplyvňujeme životy iných, rovnako ako oni ovplyvňujú tie naše. Dôkazom čoho je pocit, že nie každé stretnutie je len náhodné. Pravdou je, že učíme sa celý život. Mnohokrát si totiž kladieme otázky, na ktoré hľadáme odpovede. Tie sa ale nachádzajú v nás. Snažíme sa pochopiť podstatné súvislosti, či príčiny nášho konania i konania iných. Tým vnímame život samotný. V každom z nás ukrýva sa čaro, ktoré sa stáva viditeľným v momente, kedy človeka spoznáme.Tak ako hľadíme na iných, pozeráme sa na seba. Hľadajme preto rozumom, no nachádzajme srdcom. Na to, aby sme spoznali iných, najprv musíme spoznať samých seba.

Kto som? Tak túto otázku si hádam položil už každý z nás. Sme ľudia. Na život hľadíme svojimi očami a snažíme sa pochopiť zmysel svojej existencie. Každý z nás je iný...iné je preto i naše prežívanie. Píšem básne, v ktorých odkrývam  tajné zákutia svojej mysle, kedy načúvam hlasu svojho srdca.

Obrázok 

 

 

 "When you can live forever, what do you live for?"

"Forbidden to remember, terrified to forget; it was a hard line to walk."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Info

(Denisa Karin , 26. 9. 2011 13:51)

Chceme sa spýtať ohľadom latino-amrických tancov či sa nachádzate aj v Prešove,aká je mesačná cena a koľko krát je to do týždňa? Ďakujeme